KALENDARIUM NAJBLIŻSZYCH SZKOLEŃ:

 "Analiza kosztów przedsiębiorstwa"

 - czyli wszystko o kosztach, progach rentowności, marży, wskaźnikach, ocenie opłacalności inwestycji - GORĄCO POLECAMY!!!

 

Witaj na stronie szkolenia.bielsko.pl

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą,  która obejmuje szeroki zakres szkoleń, zarówno dla organizacji jak i osób indywidualnych. Zapraszamy jednostki z naszego województwa śląskiego, z Bielska-Białej i okolic.

Chcemy aby strona www.szkolenia.bielsko.pl była wizytówką Podbeskidzia w usługach szkoleniowych, kursach podnoszących wiedzę i ułatwiających samodoskonalenie.

Zapraszamy do współpracy także firmy z całej Polski - organizujemy szkolenia na terenie całego kraju, pomagamy w rezerwacji noclegów, wyżywienia i innych dodatkowych usług.

Szkolenia bielsko to strefa gdzie zapotrzebowanie na usługę szkoleniową jest 100% realizowane przez naszą firmę. Współpracujemy z najlepszymi wykładowcami i praktykami zawodu, wszystko po to, by ułatwić nam wszystkim zdobywanie wiedzy i samodoskonalenie.

 

Zapraszamy wszystkich do kontaktu i przekazywania nam cennych uwag - to miejsce na interaktywną komunikację w zakresie usług szkoleniowych.

 

 

"Kto nie idzie naprzód, ten się cofa" J.W. von Goethe

Jeśli bliska Ci taka maksyma i takie podejście do samokształcenia wybierz obszar, w którym chciałbyś się rozwijać lub polepszyć wyniki, a my dostarczymy Ci odpowiednich ludzi i narzędzi.

Nasze szkolenia pogrupowane są na następujące kategorie:

 

  • szkolenia handlowe (techniki sprzedaży, obsługa klienta, negocjacje, skuteczna rozmowa telefoniczna)
  • prawo pracy, kadry i płace (lista płac, ubezpieczenia, ZFŚS, podróże słuzbowe)
  • finanse i podatki (CIT, VAT, faktury, samochód służbowy, finanse dla niefinansistów)
  • HACCP/GHP/GMP (prawo żywnościowe, przepisy sanitarne, znakowanie i etykietowanie żywności)
  • coaching (coaching dla menedżerów, coaching indywidualny)
  • umiejętności osobiste (autoprezentacja, asertywność, komunikacja, techniki radzenia sobie ze stresem, wypalenie zawodowe, motywowanie, przywództwo, zarządzanie zespołem, zarządzanie konfliktem,  rozwój osobisty)
  • szkolenia menedżerskie
  • szkolenia biznesowe

Zapraszamy również do  kontaktu w przypadku, gdy nie znalezłeś odpowiedniego szkolenia. Błyskawicznie przeprowadzimy analizę, czy jesteśmy w stanie uruchomić takie szkolenie dla Ciebie.

 Zapraszamy więc do zpoznania się z naszą ofertą.